יצירת קשר

טרמפולינה לבית

טרמפולינה לבית

כמה פעמים קרה לכם שקניתם משהו והשתמשתם בו רק פעם אחת ולא יותר? או, לחילופין, מכיוון שלא היה לכם מקום בבית מצאתם את עצמכם מזיזים את אותו פריט מפינה לפינה עד שהוא מצא את עצמו בחוץ? בימים אלה, כשכולם נאבקים במיסוי ובעליית המחירים הבלתי פוסקת, את כל הרכישות כדאי לעשות רק לאחר מחשבה – לא כדאי להיכנס לרכישות ספונטניות.

טרמפולינה, היא מוצר שכדאי לקנות והיא תשמש אתכם שנים רבות, אבל חשוב להקפיד לקנות את הגודל המתאים עבורכם ולצרכים שלכם. היתרון בטרמפולינות הוא שהן מגיעות במגוון גדלים שיכול להתאים לכל בית, בין אם זה בית עירוני או וילה בעלת שלושה מפלסים. אפשר לבחור בכל גודל שמתאים לכם: מטרמפולינה קטנה המיועדת לשימוש בתוך הבית (אך כמובן ניתן גם להשתמש בה בחצר) ועד לטרמפולינה ענקית שיכולה לשאת מספר רב של אנשים, אך אותה אפשר להעמיד רק בחצר גדולה או גינה פרטית.

 טרמפולינה קטנה בתוך הבית

בחירת הגודל הנכון בטרמפולינה היא הנקודה העיקרית. במידה ואתם מתגוררים בדירה קטנה שאין בה חצר או גינה ותרכשו טרמפולינה ענקית, תיווכחו לדעת שלא תוכלו לעשות בה שימוש. הטרמפולינה הקטנה, שגודלה 1.40 מטר, מיועדת לשימוש בתוך הבית. בטרמפולינה הקטנה ניתן לעשות כל מה שעושים בטרמפולינות הגדולות, רק שהקטנה יכולה להכיל משתמש אחד עליה בכל פעם ולא קבוצה של אנשים, כמו בגדולות.

 חשוב לבחור טוב את מיקום הטרמפולינה הקטנה

יש יתרון גדול בטרמפולינה שנמצאת בתוך הבית על פני טרמפולינה לחצר. על הטרמפולינה בבית ניתן לשחק, לא משנה מתי: אין הגבלה מבחינת מזג האוויר, לא משנה אם חם או קר בחוץ והיא תמיד זמינה למשחק. ובמידה ויש לכם גם גג או מרפסת, בימים נעימים אפשר להוציא אותה החוצה. היא נגישה, ניתנת להרמה ולכן אפשר להעביר אותה לכל מקום שרק תרצו.

 טרמפולינה קטנה ניתן למיקום גם בגינה

מעבר לכך, קורה אצל כל הילדים שמגיעה שעת אחר הצהריים והם צריכים להוציא מרץ. במידה ואינכם מתגוררים במרכז העיר, יתכן כי הגינות הציבוריות וגני השעשועים נמצאים במרחק שלא מאפשר הליכה, אלא מחייב נסיעה. דבר זה הופך את בילוי אחר הצהריים להתארגנות של ממש, וזה לא תמיד אפשרי אצל חלק מהמשפחות. טרמפולינה פותרת את הבעיה: היא אצלכם בבית. אין צורך להתארגן ולהכין תיק ליציאה על מנת לשחק איתה.

יתרון נוסף בטרמפולינה הוא שניתן לנצל אותה למספר רב של שימושים אחרים, אם מדי פעם נמאס לילדים לקפץ. אם מניחים עליה סדין רחב, אפשר להפוך אותה לאוהל ולארגן גם קמפינג ביתי סביבה. אם יש לכם בנות שאוהבות, איך לא, להתחפש לנסיכות, אפשר להפוך את הטרמפולינה לארמון וכך להפוך אחר צהריים רגיל לבילוי בסגנון אחר, נסיכותי מעט יותר. בנוסף, אפשר עם קצת קישוט מסביב, מעט כלי מוזיקה כמו תופים ביתיים, גיטרה או חצוצרה, להפוך את הטרמפולינה לבמה והילד שלכם יבלה אחר צהריים נעים בשירה ובנגינה. רעיון נוסף לניצול שלה: לקשור על הרשת שלה את כל המדליות, הקישוטים והציורים שהילדים מביאים מהגן. זה יתן להם הרבה שמחה, ומעת לעת אפשר להוריד את היצירות הישנות ולתלות חדשות.

על רעיונות נוספים למשחק על הטרמפולינה ניתן לקרוא כאן: משחקים על הטרמפולינה

לסיכום, טרמפולינה בבית היא רעיון נפלא. היא משמשת את הילדים ויכולה בקלות גם לשמש אתכם ההורים. כל שצריך הוא לפנות לה מקום בבית ואתם תראו לבד כיצד היא משמשת אתכם כמעט בכל עת.