יצירת קשר

טרמפולינה לגינה

טרמפולינה לגינה

יש לכם טרמפולינה בגינה? אם כן, יכול להיות שלעיתים אתם מוצאים אותה עומדת כך סתם ללא שימוש. לפעמים הילדים רוצים קצת לנוח, או שלא תמיד יש להם כח לקפוץ, אבל לפני שאתם ממהרים להוציא אותה למכירה ולפנות מקום לאטרקציה הבאה, אתם יכולים להפוך את הטרמפולינה שלכם למשהו אחר, לאטרקציה הבאה שלכם. אז איך עושים את זה? מהם השימושים הנוספים שיכולים להיות לטרמפולינה שלכם?

הפכו את הטרמפולינה לאוהל

יתכן ותזדקקו כאן לעזרה של תופרת אם לא תמצאו בד בגודל המתאים עבורכם. כל שאתם צריכים לעשות, לאחר שיש לכם את הבד, זה להלביש את הבד על עמודי הטרמפולינה ויש לכם אוהל לתפארת. נוח לישון עליו, הוא רחב, גדול ובטיחותי. מתחת לחלק העליון ניתן לאחסן את כל הציוד הנדרש לכם כגון שקי שינה, גזיה, מזרנים, שמיכות ועוד וממש להרגיש את חוויית הקמפינג מתחת לכיפת השמים.

.

 


הפכו את הטרמפולינה למתקן ייבוש לכביסה

מזג האויר נעים? יש לכם הרבה כביסה? אפשר להעזר בטרמפולינה ולתלות עליה את הבגדים לייבוש. היא גם ככה נמצאת בחצר וחמים שם ונעים. יתרון נוסף בתליית כביסה על הטרמפולינה הוא שאם תתלו את החולצות על הקולבים מלכתחילה, ראשית הן לא תתקמטנה ושנית, בנוחות ניתן להעביר אותן אחר כך ישירות לארון הבגדים.

 


הפכו את הטרמפולינה לפינת הצללה

רעיון מקסים מאין כמוהו הוא ליצור בגינה בריכת דגים. כדי למנוע מהדגים להתבשל בשמש הקופחת, אפשר להניח את הטרמפולינה מעל הבריכה וכך ליצור פינת הצללה. לחילופין, אפשר להגביה את הרגליים של הטרמפולינה ולהניח אותה מעל פינת הישיבה שלכם: כך יצרתם צל רחב בפינה ללא עלות כספית גבוהה.

.


טרמפולינה כמיטה נסיכותית

לרעיון הזה צריך חדר גדול מאד, כי אחרת הטרמפולינה לא תוכל להיכנס לשם. אבל אם יש לכם חדר כזה, קנו כילה לבנה גדולה והרכיבו אותה בעזרת וו תליה מהתקרה. כסו את הטרמפולינה עם הכילה ואבזרו את הטרמפולינה כאילו היא מיטה. ניתן לפרוס שם מספר מזרנים דקים ויש לכם יופי של מיטה נסיכותית.

.


הפכו את הטרמפולינה לפינת ציור

כל מי שנתקל בעבר בילדים שלו מציירים על הקירות, יוכל להבין את הערך הרב שיש לטרמפולינה. ילדים אוהבים לצייר על דברים גדולים ורחבים ולא להיות מוגבלים על ידי הגודל של הדף המצוי. קנו להם חבילת גירים ותנו להם לצייר על הטרמפולינה. היתרון הגדול בציור עם גירים שבעזרת צינור מים ומטאטא אפשר למחוק את הציורים ולהתחיל מחדש.

.


לסיכום, גם אם אתם עושים הפסקה מהקפיצות בטרמפולינה, תוכלו לנצל אותה לטובת שימושים רבים אחרים. אל תמהרו למסור אותה או למכור – היא יכולה לשמש אתכם עוד זמן רב. עם מעט דמיון והעזה תוכלו לחסוך הרבה מאד כסף.