יצירת קשר

טרמפולינה לחצר

טרמפולינה לחצר

שיקולים בבחירת גודל טרמפולינה

בימים אלה, המודעות לבריאות ולכושר גופני נמצאת בכל מקום. כל אחד מחפש את הדרכים הנוחות והזולות ביותר לשיפור הכושר. אם החלטתם גם אתם להצטרף לטרנד הבריאותי, קשה להתעלם מהאפשרות הפשוטה, הנגישה והזמינה – טרמפולינה.

מעבר לשיפור הכושר הגופני, לטרמפולינה מספר יתרונות בריאותיים. קפיצה יומיומית עליה תסייע למעוניינים לרדת במשקל, תחזק את המערכת החיסונית של הקופץ ותפחית את ההפרעות במערכת העיכול אם הן קיימות. בנוסף, היא יכולה לשפר את יכולות הלימוד והתפקוד של הקופצים.

טרמפולינה גדולה לחצר

לטרמפולינות יש מספר גדלים. אם הן איכותיות הרי שהן תחזקנה מעמד שנים רבות. הטרמפולינה שתקנו היום תשמש אתכם לשנים הבאות, לכן כדאי לבצע רכישה מושכלת – להתאים את הגודל הנדרש עבורכם, תוך התחשבות בגורמים הבאים:

מיקום הטרמפולינה

חישבו לאן מיועדת הטרמפולינה. קחו בחשבון כי הטרמפולינות מגיעות בגדלים שונים, אך רובן המוחלט מיועד לשימוש בחצר הבית או בגינה. הטרמפולינה הקטנה, שקוטרה 1.40 מטר, היא היחידה המתאימה לשימוש בתוך הבית, אך גם היא לא תתאים לחדרים קטנים. הטרמפולינה הגדולה ביותר מגיעה לקוטר של 4.60 מטר. עליכם להתחשב בכך בבחירת המיקום הנדרש.

אם החלטתם שאתם רוכשים את הטרמפולינה הקטנה וממקמים אותה בתוך הבית, חשבו: האם יש לכם חדר משחקים או חדר המיועד לכך, או שהיא תהיה בסלון? אם החלטתם למקם אותה באחד מחדרי הילדים, וודאו ראשית כי יש מספיק מקום עבורה וכי היא נשארת תמיד פנויה. לעיתים, יש לילדים נטייה להניח את הבגדים שלהם בכל מקום אותו הם מוצאים ולהפוך כל דבר לשטח איחסון.

טרמפולינה לבית

אם יש לכם גינה/חצר בחוץ, האם תעדיפו טרמפולינה גדולה? האם החצר שלכם מספיק גדולה עבורה? האם סביב המיקום המיועד לטרמפולינה יש דשא או מסלעה? שימו לב כי למרות רשת ההגנה הקיימת סביב הטרמפולינה לא כדאי למקם אותה באזור סלעי מאחר וילדים רצים לפני העלייה עליה ועלולים להיפצע. בידקו כי בכל מקום אותו תציבו אותה, בין אם בחצר או בין אם בתוך הבית, שעדיין נשאר לכם מעבר חופשי ונגיש סביבה.

הצורך

לשם מה אתם רוכשים את הטרמפולינה? אם החלטתם לרכוש זאת עבור שימוש לילד אחד או עבור שיפור הכושר הגופני שלכם, כדאי לקנות את אלה בעלות הקוטר הקטן יותר. אם אתם מייעדים אותה לטובת אטרקציה לילדים, ויש לכם מספר ילדים או הילדים שלכם נוהגים להזמין תמיד חברים הביתה, כדאי לשקול לקנות את הגדולות יותר מאחר ואלה מאפשרות למספר ילדים לקפוץ עליהן יחד.

עליכם גם להתחשב בדבר נוסף: משקל הגוף. שימו לב כי כל טרמפולינה יכולה לשאת עד משקל מסוים. אם אתם רוכשים את הטרמפולינה הקטנה, מומלץ להוסיף על משקלכם את משקלו של אחד הילדים – זה ששוקל הכי הרבה, כי לרוב אתם תמצאו את עצמכם מקפצים יחד עם הילד שלכם.

טרמפולינה לחצר

תקציב: מהו התקציב אותו ייעדתם לצורך הרכישה? מחירי טרמפולינות נעים ממאות שקלים – לטרמפולינות בעלות הקוטר הקטן – ועד לאלפי שקלים לבעלות הקוטר הגדול יותר. זכרו כי טרמפולינה איכותית מחזיקה שנים רבות, לכן אם החלטתם לרכוש אחת, הכניסו גם לתוך מערך השיקולים שלכם. חשבו עליה כעל השקעה חד פעמית וביחרו את האחת המתאימה לכם.

לסיכום, קפיצה יומיומית על טרמפולינה מהווה בילוי מוצלח בנוסף לשיפור הבריאותי שהיא מציעה. ריכשו טרמפולינה מתאימה עבורכם רק לאחר שבדקתם את כל השיקולים הרלוונטים.