יצירת קשר

טרמפולינה ענקית

טרמפולינה ענקית

בואו נשים את הדברים על השולחן. כשאתם שומעים את המילים טרמפולינה ענקית, מה הדבר הראשון שעולה לכם בראש? נכון, לראות את הילדים שלכם קופצים במרץ על הטרמפולינה, השיער שלהם מתנופף באויר והם מוציאים אנרגיה, מחייכים ומאושרים. אבל השאלה המתבקשת היא: האם טרמפולינה ענקית נועדה רק בשביל לקפוץ?

יתרון גדול בטרמפולינה ענקית, מעבר לכך שיש בה הרבה מקום והיא מאד בטיחותית, זה שאפשר לעשות איתה הרבה דברים נוספים מעבר לסתם לקפוץ ממקום למקום – דברים שאולי לא חשבתם עליהם. הגדלים של טרמפולינות לחצר מתחילים מקוטר של 2.44 מטר ועד לקוטר של 4.60 מטר – ענק! ובהתאם לכך, האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

השימוש הבא לטרמפולינה, מראה שהכל אפשרי בחיים. כל אחד יכול להגשים את החלום. גם אם הוא לא ממש הגיוני. כל מה שצריך זה טרמפולינה, הרבה מצב רוח טוב ו…מטאטא:

אז נכון, אולי לא נתקלתם ברחוב באדם שרוכב בצורה כה מושלמת על מטאטא, חוץ ממכשפות כמובן, ולקטע הזה היה צריך לעשות עריכה במחשב, אבל השימוש הבא מראה שגם ללא עריכה אפשר לעשות חיים משוגעים עם הטרמפולינה:

חלק מהפעלולים, לא כל אחד יכול לעשות, במיוחד לא עם הסנובורד. אבל, עם מעט תרגול והרבה השגחה, גם אתם יכולים לקפץ ביחד עם הכדור-פעילות. קחו בחשבון כי קפיצה עם כדור על הטרמפולינה היא קלה יותר מאשר על האדמה. כל קפיצה על הטרמפולינה מצריכה מכם פחות מאמץ על הכדור עצמו. יתרון גדול נוסף בלבצע את הקפיצות עם הכדור על הטרמפולינה הוא שאין חשש לפגיעה. במידה ונפלת, המשטח גמיש ונוח וסביבך רשת הגנה שמונעת נפילה מהטרמפולינה עצמה.

פעילות המים שהופיעה בסרטון מתאימה לימים חמים וכך אפשר לבלות מספר לא מבוטל של שעות בהוצאת אנרגיה בסביבה נעימה ורטובה.

פעילות נוספת שאפשר לעשות עם הטרמפולינה, היא מעט שונה ועל גבול הטירוף, אם נהיה מעט מדויקים… כאן צריך להעז. אפשר לגוון כאן עם טרמפולינות בגדלים שונים ועם כל בעלי החיים שיש לכם, בין אם זה כלב, חתול, עז או חזיר, האמת, גם דגים גדולים יכולים להופיע כאן בצורה מושלמת, אבל עדיף שתצפו בעצמכם:

אז בפעם הבאה שאומרים לכם שחזיר או גדי הם לא חיות שעשוע, תחשבו שנית…

הילדים שלכם רוצים ללכת לחוג התעמלות קרקע ולא מתאפשר לכם לקחת אותם? גם את זה אפשר לסדר באמצעות הטרמפולינה. כל מה שצריך כאן זה לדעת לעשות את התרגילים הבסיסים והטרמפולינה תעזור לילדים בשיפור המיומנות. היא תסייע בקפיצות, תשפר את הבורג, את הסלטות ואת כל מה שילדכם ירצו לעשות.

לסיכום, נכון, טרמפולינה תמיד תשאר טרמפולינה, אבל תראו כמה דברים מדליקים ניתן לעשות איתה חוץ מרק לקפוץ עליה. תיהנו.

***