יצירת קשר

טרמפולינה קטנה

טרמפולינה קטנה

טרמפולינה קטנה – הנאה גדולה

טרמפולינה קטנה – למה? כי הגודל לא קובע.

אז נכון, אנחנו ישראלים ואנחנו תמיד חושבים שהדשא של השכן ירוק יותר, הגינה שלו גדולה יותר, הרכב מבריק יותר והטרמפולינה שלו גדולה יותר. אבל אם רק נחשוב על זה קצת אז נבין שכל מה שאנחנו בעצם רוצים טרמפולינה, ולא חשוב אם היא קטנה.

צריך להבין שטרמפולינה היא טרמפולינה ולא משנה מה הגודל שלה. נכון, על טרמפולינה ענקית אפשר לשחק במגוון רחב יותר של משחקים והיא יכולה להכיל עליה יותר ילדים בו זמנית. אבל משחקים רבים ויפים אפשר לשחק גם על טרמפולינה קטנה ואפשר לקפוץ עליה וליהנות ממנה בדיוק כמו שנהנים על טרמפולינה ענקית.

אולי אתם חושבים שטרמפולינה קטנה היא משחק לילד אחד לבד – זה לא נכון. למעשה אפשר להרוויח זמן איכות של הורה וילד בזכות הטרמפולינה הקטנה. אם יש לכם טרמפולינה קטנה אפשר לשחק עליה עם כדור, כאשר הילד על הטרמפולינה וההורה מוסר את הכדור – ואפשר כמובן גם להתחלף. בנוסף, אפשר לשחק במספר משחקים מגוונים אחרים כדוגמת משחקי חשיבה: אמרו לילדיכם לקפוץ על הטרמפולינה כמספר ימי השבוע, או תנו לילד לפתור תרגילים פשוטים בחשבון שהסכום שלהם יהיה כמות הקפיצות על הטרמפולינה. כך הרווחתם שני דברים – גם זמן כיף של קפיצות וגם הפעלת הראש במשחקי חשיבה.

טרמפולינה קטנה לחצר

טרמפולינה קטנה לחצר

בנוסף, צריך לקחת בחשבון דבר אחד חשוב מאד: הרבה מאד אנשים ומשפחות גרים בבתים קטנים ללא חצר וללא מרפסת. האם בגלל זה שווה לוותר על חווית הטרמפולינה? הקוטר של טרמפולינה לבית הוא 1.40 מטר, כך שהיא נכנסת לתוך הבית, או – אם יש לכם מרפסת או גג שהם יחסית קטנים – היא יכולה גם למצוא לעצמה מקום גם שם. היא לא תופסת הרבה מקום ואפשר להזיז אותה בקלות מפינה לפינה, כך שהיא גם לא מפריעה לניקיון הבית או לפעילויות שוטפות אחרות.

טרמפולינה קטנה לבית

טרמפולינה קטנה לבית

האפשרות למקם טרמפולינה קטנה בתוך הבית הוא יתרון גדול לכולם. טרמפולינה היא דרך מצוינת להוצאת מרץ ואנרגיה אצל ילדים, בנוסף לשיפור הכושר הגופני. ארץ ישראל היא בעלת אקלים שלעיתים קשה להיות בו בחוץ. בין אם זה קיץ או בין אם זה חורף. לעיתים רבות, אתם ההורים מוצאים את עצמכם בבית כי מזג האויר לא מאפשר שהיה בחוץ. במקרים כאלה האפשרויות להעסקת הילדים מצטמצמות וקשה לתת להם להוציא אנרגיה, במיוחד אם הבית שלכם קטן. טרמפולינה פותרת את הבעיה – כמה דקות של קפיצה עליה ללא הפסקה והילדים מאושרים, רגועים ועם טעם של עוד.

יתרון גדול נוסף של טרמפולינה קטנה הוא העלות. בימים אלה, בהם אנחנו סופרים כל שקל ומחשבים כלכלית את הצעד הבא, לא תמיד קל להוציא סכומים גבוהים על טרמפולינה או מותרות אחרות. טרמפולינה קטנה איננה יקרה יחסית.

לסיכום, טרמפולינה קטנה, היא חוויה לכל המשפחה. אל תוותרו עליה משיקולים של גודל – רכשו אותה בגלל כל השיקולים הנכונים.